DUYURU! Sitede sınırsız olarak tanıtım yazısı 10TL Tanıtım yazısı siparişi vermek için Tıklayın.


YouTube Yorum Botu ÜCRETSİZ

YouTube Yorum Botu ÜCRETSİZYouTube Yorum Botu Nedir?


YouTube’de bir kanalınız ve kanalınızı tanıtmak için her gün çeşitli şeyler deniyorsunuz. Bunlardan bir tanesi de farklı kişilerin videolarına girerek youtube yorum kasma işlemi olduğunu düşünüyorum. Neden vaktinizi başka şeylere harcamıyorsunuz ki?

Sizlere tanıtmış olacağım program ile vaktinizi başka şeylere harcayabilirsiniz. Nasıl mı? Çok Basit! Eğer her gün sizlerde belli kanallara girip youtube yorum kasma hilesini yapıyorsanız bu programda tamda size göre diyebilirim.

Peki program bunu nasıl yapıyor?
Çok basit! Siz sadece yorum yapılacak video listesi ve yorum yapılacak kelimeleri oluşturuyorsunuz ve program sizin yerinize tüm gün boyunca çalışıyor. Ve sonuç ne mi oluyor? Sonuç harika sevgili okurlarım. Elinizi dahi sürmeden binlerce videoya yorumunuz bırakılıyor ve insanlar bu yorumlar üzerinden sizin kanalınıza ulaşıyor. Buna bir nevi youtube abone hilesi denebilir.

Program Ücretli mi?
Hayır! YouTube yorum botu programımız kesinlikle ücretli değildir ve ücretli olmayacaktır. Siz değerli takipçilerimiz için bir hediyedir.

Giriş bilgileriniz bir yerde tutuluyor mu?
Hayır! Bilgileriniz tamamiyle bizden bağımsızdır! Hiçbir şekilde bize bir bilgi veya veri aktarımı yoktur. Tamamiyle sizin explorer tarayıcınızla bütünleşik olarak çalışıyor.

Bir havuz sistemi mevcut mu?
Hayır! Program bildiğiniz üzere sadece sizin çalıştırma aralığınıza göre çalışmaktadır. Siz çalıştırmazsanız yorum yapmayacaktır ve video beğenmeyecektir. Bunun haricinde tanımadığınız kanallara abone istekleri kesinlikle olmayacaktır!

YouTube Yorum Botu | Program Resmi


YouTube Yorum Botu | YouTube Abone Hilesi | YouTube Abone Kasma |Program Resmi

 

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

Cevap Yaz