DUYURU! Sitede sınırsız olarak tanıtım yazısı 10TL Tanıtım yazısı siparişi vermek için Tıklayın.


Takipçi Satarak Para Kazanma

Takipçi Satarak Para Kazanma


Bu konu 96 kez görüntülendi!


Selamlar arkadaşlar, son zamanlarda göründüğüne göre bir çok kişi internetten para kazanmak istiyor. Bende bu yazımızda size nasıl sosyal medya üzerinden gayet kolay şekilde para kazanacağını açıklayacağım.

 

Nasıl para kazanacağız?

Evet şimdi başlayalım nasıl para kazanacağız. İlk olarak kendim nasıl başladım anlatayım. 2 Yıl önce sürekli dolandırıldım takipçi alırken. Kendim de o zamanlar yemin ettim ileride büyük bir takipçi satış yapabileceğim kitleye gelebilmek için.  Şuan çok şükür o kitleye erişebildim. Günde 100+ müşterim oluyor söylemesi ayıp :) Merak etmeyin ben kazanıyorsam herkes kazanacak. Adım adım anlatacağım.

 

Nasıl User Bulup Satış Yapıcaz?

Evet arkadaşlar şimdi gelelim en önemli konuya. Son zamanlarda biliyorsunuz SMM paneller mevcut. Bu SMM panellerin %90'ına güvenmemeliyiz. Bu paneller de user almanıza gerek kalmıyor. Para yatırıp kredinizi harcıyorsunuz. Fakat her sitede takipçi fiyatları değişiyor Örnek; 2 TL - 3 TL - 1.80 TL gibi fiyatlara mevcut. Ben ise 0.90-1.50 tl arası bir fiyattan alıp 2-3 TL ye satıyorum. Site; TIKLA

 

Müşteri Nasıl Bulucaz?

Biliyorsunuz bir çok webmaster forumları ve siteleri mevcut. Bu forumlar ve siteler üzerinde insanlar instagram sayfaları, sitelerine banner reklamlar alıyor. (5-30 TL ARASI) gibi fiyatlara alıyorlar hemde. Bu sitelere reklam vererek müşteri çekmiş olucaksınız. Eminim çok fazla sayıda müşteriniz olucak.

 

Müşteriye Nasıl Güven Vericez?

Sizden takipçi beğeni izlenme alan olduğu sürece müşterilerinize destek vermekten çekinmeyin. Sürekli yardımcı olmaya çalışın buda müşterileri size bağlayacaktır :) .

 

Taktikler bu kadar değildir :) İlgi geldiği sürece kendi en büyük taktiklerimi sunucam. Kendimin günde ortalama 100+ Müşterim oluyor. Sadece bu işten. :)Bu kadar yazıyoruz emeğe saygı için bir "TEŞEKKÜR" çok görmeyin. :)

Cevap Yaz