DUYURU! Sitede sınırsız olarak tanıtım yazısı 10TL Tanıtım yazısı siparişi vermek için Tıklayın.


Bitcoin Almak Mantıklı mı? Coingump Analizleri

Bitcoin Almak Mantıklı mı? Coingump AnalizleriBitcoin Almak Mantıklı mı? Coingump Analizleri

 

Bitcoin almak fikri 2017 yılında kripto para piyasasının inanılmaz yükselişiyle birlikte neredeyse herkesin aklına takılan bir konu oldu. Özellikle 2017 ocak ayında bitcoin All Time High (ATH) yaparak 20.000 dolar seviyelerine dayanınca tüm dünyanın odak yatırım fikri haline geldi. Kimileri değerlendiği kadar değerlendi, kaçırdık o treni dedi; kimileri ise daha çok yükselecek diyorlar, hemen almalıyım diye düşündü. Gelinen noktada görüyoruz ki kaçırdık o treni diyenler daha karlı çıktı bu mukayeseden. Çünkü Haziran 2018 itibariyle 6000 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Ancak bu BTC’nin değerlenmeyeceği veya daha da düşmeyeceği anlamına gelmiyor tabi ki. Mevcut piyasa yapısı analiz edilerek karar vermek daha doğru olacaktır.

 

Bitcoin Almak Doğru Bir Karar Olur mu?

 

Bitcoin Almak Doğru Bir Karar Olur mu, çok net cevap verilebilecek bir soru değil ancak bir gerçek var ki blockchain teknolojisi geleceğin internet devrimi olma yolunda hızla ilerliyor. Neredeyse tüm internet kullanım alışkanlıklarımızı baştan oluşturabilecek blockchain projeleri çok daha kullanılabilir bir internet dünyası vaat ediyor. Bitcoin Almak konusuna cevap verilmese de Coingump internet adresinde Blockchain projeleri ile ilgili tarafsız, salt bilgi içeren; yatırım yapmak isteyenlerin nasıl bir projeye yatırım yapacaklarını analizleriyle açıklayan bilgiler bulmak mümkün.

 

Token Nedir, Coin Nedir?” Bu Konulara Yabancı mısınız?

 

Bitcoin ile birlikte neredeyse tüm dünyanın kelime haznesine bir çok sözcük eklendi. Haliyle de bunların tamamı İngilizce kökenli yabancı kelimeler. Dolayısıyla yatırım yapmak isteyenlerin karşılaştıuğı ilk problem bu piyasanın jargonuna alışabilmek. Blockchain internet tabanlı bir sanal makine ve bilgi depolama sistemi. Bu bilgiler birbirine zincirleme bağlanan datalardan oluşuyor ve bu datalar ana sunucuyu kullanan kullanıcılar tarafından teyit edilerek doğrulanıyor. Dolayısıyla yüklenen bilgiler değiştirilemez ve güvenli özelliğe sahip. Tabi bu değiştirilemez özelliğinin henüz aşılamayan pürüzleri yok değil. Yine de günümüz bulut depolama vb. sistemlerine göre çok daha global, şeffaf ve merkezi otorite tekelinde olmayan özelliklere sahip. İşte bu platform üzerinde yazılımsal olarak proje üreten ve geliştiren ekipler, yatırım çekebilmek amacıyla coin veya token adı verilen kripto paralar kullanıyorlar. Bu kripto paralar da borsalarda işlem görerek arz talep dengesine göre değer kazanıyor veya değer kaybediyor. BTC yani bitcoin de bu kripto paraların ilk örneği, bir nevi atası niteliğinde.

 

Blockchain Projeleri ve Kripto Para Piyasaları ile İlgili Türkçe Bilgi Kaynağı

 

Coingump internet sayfasında kripto para piyasaları ve projeleriyle ile ilgili analiz-inceleme yazılarına ulaşmanız mümkün. Ayrıca kripto paraların piyasaya çıkmadan önce yatırım toplama süreci olan ICO Projeleri için analizler yapılarak, daha fazla kâr edilebilecek yatırım fırsatlarına da ulaşabilirsiniz. Gün geçtikçe büyüyen blockchain teknolojisi ile coin borsaları konusuna yabancı kalmamak ve mevcut bilgilerinizi arttırmak için tamamı Türkçe olan makalelere göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bitcoin Almak

Cevap Yaz