DUYURU! Sitede sınırsız olarak tanıtım yazısı 10TL Tanıtım yazısı siparişi vermek için Tıklayın.


Artık İnstagram'da Herşey Daha Kolay

Artık İnstagram'da Herşey Daha KolayARTIK İNSTAGRAM’DA HERŞEY DAHA KOLAY

       Sizde artık İnstazzy.com ile İnstagram üzerinden bütün işlevlerinizi, bütün yapmanız gereken şeyleri tek bir yönlendirmeyle yapabileceksiniz. Bütçe dostu her bütçeye uygun bu sistemimizde ne yapılıyor diye soruyorsanız hemen cevaplayayım. Uygun fiyatlı bu sistemimizde otomatik beğeni, otomatik yorum, otomatik mesaj gönderiminden tutun otomatik repost’a kadar birçok özelliği içerisinde barındırmaktadır.

  •  Otomatik repost yoluyla seçtiğiniz sayfa lokasyon veya hashtag de paylaşılan gönderilerin hepsini repost yapıyor.
  • Otomatik dm yoluyla sizin listeden seçtiğiniz bütün kişilere istediğiniz mesajı seçtiğiniz tarih ve saatte otomatik olarak gönderiyor.
  • Otomatik like yoluyla seçtiğiniz tarih ve saatte seçtiğiniz alandaki bütün gönderileri beğeniyor.
  • Aldığınız pakete göre her dakika otomatik bir kişiyi takip eden bu sistemimizde örneğin bir gün 24 saat 1440 dakika 1440 dakika boyunca her dakika da bir kişiyi takip ediyor. Yani anlayacağınız 1 günde otomatik olarak 1440 takipçiyi takip ediyorsunuz. Bunların yarısı sayfanıza geri takip yapsa instagram da bir ay içerisinde iyi yerlere gelebilirsiniz.

Özelliklerimiz sadece bunlarla kalmıyor. Mesela bir etiket belirliyorsunuz ve bu etikette otomatik olarak paylaşım yapan herkesi instazzy.com sitemiz sayesinde takip ediyor. Bu sayede o etiketi paylaşım yapan herkes sitenize ulaşıyor.

En uygun fiyata en iyi hizmeti vermeye çalışan sistemimiz bunların yanı sıra birçok sayamadığım özellik barındırıyor. Bu özellikler siz bir kere ayarladığınızda otomatik olarak ayarladığınız her şeyi ayarladığınız tarihte ve saatte otomatik olarak yapıyor. Bu sayede tatil de olduğunuzda zaman bile içiniz rahat olarak instagram sayfanızı bırakabiliyorsunuz.

Sitemizde bulunan birçok güvenlik sistemleri ile instagram sayfanızın özel bilgilerini ve şifrenizi asla ve asla kimseyle paylaşmıyoruz. Hesabınızın çalınma gibi bir riski asla bulunmamaktadır.

İnstazzy.com sitemiz size en uygun fiyata en uygun hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Bu özellikleri bu fiyata vermek gerçekten çok güzel bir gurur kaynağı. Sizin sayenizde sitemizi en öne çıkaracağız ve Türkiye’de bu işi yapan en iyi firma olacağımıza en içten inanıyorum.

Sitemizi denemek mi istiyorsunuz? Oda mevcut İnstazzy.com sitemize girip deneme süresi boyunca deneyebilirsiniz.

   

Cevap Yaz